Aktualności

DMD Super Gazele Biznesu 2018

DMD Super Gazele Biznesu 2018 - 3

Zostaliśmy uhonorowani statuetką Super Gazela Biznesu 2018 – za dynamiczny rozwój! DMD Super Gazele Biznesu.

11 marca, warszawski hotel Hilton gościł w swoim wnętrzu menadżerów i właściciel najlepiej rozwijających się małych i średnich firm, które pochodzą z Polski. Była to już 19 gala, z tej okazji, do udziału w wydarzeniu zaproszono ścisłą czołówkę rankingów wojewódzkich. Tym samym w Warszawie spotkali się najlepsi z najlepszych. Projekt „Gazela Biznesu” realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier.

 

 

 

W Polsce ranking sporządza dziennik “Puls Biznesu”, nieprzerwanie od 2000 roku, którego celem jest promowanie małej i średniej przedsiębiorczości. Do tegorocznej edycji zakwalifikowało się 4499 firm, ale to właśnie my – jako jedyna firma z województwa podlaskiego zostaliśmy uhonorowani statuetką Gazela Biznesu 2018 za dynamiczny rozwój.

 

 

Żeby wziąć udział w rankingu trzeba spełnić następujące warunki: nieprzerwanie prowadzić działalność od ponad 3 lat, przychody muszą mieścić się między 3, a 200 mln złotych w roku bazowym, posiadać tendencję wzrostową przychodów ze sprzedaży w badanym okresie, dysponować brakiem strat w czasie trwania badań, złożyć sprawozdania finansowe do Krajowego Rejestru Sądowego, przekazać je wywiadowni gospodarczej lub poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i właśnie to wszystko zrobiliśmy!

Jesteśmy dumni z następnego, wysokiego osiągnięcia naszej firmy i mamy ogromny zaszczyt podziękować za takie wyróżnienie, tym samym jesteśmy pełni nadziei, że uda nam się to ponownie w roku 2019.