DMD - Fundusze Europejskie Program Regionalny

 

Producent okien i drzwi z PVC oraz aluminium

 

Rozpoczynając działalność w 1998 r. postawiliśmy na produkcję wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej z PVC i aluminium. Naszym celem jest produkcja wyróżniających się na rynku okien i drzwi, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Wybraliśmy dostawców znanych z najlepszych gatunkowo systemów profili i współpracujemy z nimi do dziś.

 

Od początku naszej działalności produkujemy okna i drzwi zewnętrzne  PVC z niemieckich profili Kömmerling. W kolejnych latach poszerzyliśmy naszą ofertę o niemieckie profile KBE i Schüco.  Stawiając na innowacyjność, wprowadzanie lepszych rozwiązań dla stolarki budowlanej  i  rozwój naszej działalności, rozpoczęliśmy produkcję okien i drzwi aluminiowych na profilach Aliplast i Schüco. Kolejnym ważnym etapem było poszerzenie oferty o rolety i moskitiery. Stając się ich producentem, mamy możliwość zaproponowania naszym klientom szerokiej gamy produktów zapewniając jednocześnie kompleksową usługę w zakresie stolarki budowlanej w trakcie budowy lub remontów domów i mieszkań.

 

Wykorzystywane przez nas profile charakteryzują się wysoką wytrzymałością, termoizolacyjnością, odpornością na zmienne warunki atmosferyczne, komfortem użytkowania i wysokimi walorami estetycznymi. Dzięki temu dostarczamy naszym klientom produkt spełniający najwyższe normy jakościowe zapewniając wysoki standard użytkowania i funkcjonalność. Zapewnienie bezpieczeństwa jest celem każdego kupującego okna, dlatego też standardowo każde nasze okna  posiadają 3 punkty antywyważeniowe. Istnieje również możliwość zamontowania specjalnych okuć antywłamaniowych. Zaletą naszych systemów jest niewielka szerokość widoczna profili dająca optymalne nasłonecznienie pomieszczenia i korzystnie wpływająca na wygląd okna.

 

 

Producent okien PVC Białystok

 

Znaczną część naszej produkcji kierujemy na rynek w województwie podlaskim, mazowieckim, warmińsko-mazurskim ale z powodzeniem współpracujemy też z klientami z terenu całej Polski jak również z Europy. Naszym priorytetem było i pozostanie dostarczanie produktu spełniającego najwyższe standardy jakościowe. Dlatego współpracujemy z renomowanymi markami, gwarantujemy sprawdzone rozwiązania w produkcji okien i drzwi PVC, aluminiowych. Potrafimy być również elastyczni i dostosowywać się do zmian w specyfikacji od klienta. Szybko reagujemy na nowe potrzeby. Zapraszamy do współpracy.

Idź do góry