Opis

Ogród zimowy to pomieszczenie spełniające wiele funkcji użytkowych i dekoracyjnych. Stabilne i trwałe konstrukcje aluminiowe pozwalają na dużą dowolność w projektowaniu ogrodu zimowego i realizacji pomysłów klientów. Dobrze dopasowany do architektury budynku tworzy z nim harmonijną całość. Wysoka jakość konstrukcji zapewnia wieloletnie użytkowanie. Z ogrodu zimowego można korzystać przez cały rok, niezależnie od pogody. Można urządzić w nim pomieszczenie wypełnione roślinnością lub dodatkowy słoneczny pokój powiększając tym samym powierzchnię mieszkalną domu. Ogród zimowy poprawia parametry cieplne budynku i jego walory estetyczne stając się doskonałym miejscem wypoczynku i spotkań z przyjaciółmi. Zastosowanie technologii drzwi przesuwnych pozwala na szybkie i łatwe otwarcie dużej części ściany ogrodu zimowego co w okresie letnim daje możliwości integracji z otaczają naturą.

Ogrody zimowe wykonywane są z ciepłych profili, które zapobiegają przemarzaniu. W tym celu wewnątrz profilu aluminiowego umieszcza się przekładkę z tworzywa sztucznego, która chroni przed pojawianiem się szronu po wewnętrznej stronie konstrukcji ogrodu zimowego. Szyby o niskich współczynnikach przenikania ciepła sprawiają, że ogród staje się ciepłym i szczelnym pomieszczeniem.

Modele

TS

Ogród zimowy 1

Ogród zimowy 2

Ogród zimowy 3

Ogród zimowy 4

Co nas wyróżnia

Ekologia

Wykorzystywane przez nas profile PVC są ekologicznymi i energooszczędnymi produktami wysokiej jakości umożliwiającymi produkcję solidnych i trwałych konstrukcji o nowoczesnym wyglądzie. Stosowane tworzywo jest stabilizowane przyjaznym dla środowiska wapnem i cynkiem. Materiał ten wykazuje dużą odporność na światło i warunki atmosferyczne w tym na wysokie temperatury.

Doświadczenie

Przez wiele lat naszej działalności stawialiśmy na rozwój, podejście do klientów i usługi dodatkowe. Rozwój to dla nas innowacyjność i poszukiwanie coraz lepszych rozwiązań dla stolarki budowlanej, produkowanie nowowczesnych okien i drzwi z aluminium i PVC.

Bezpieczeństwo

Standardowo nasze okna wyposażone są w trzy punkty antywyważeniowe. W razie potrzeby ich ilość może być zwiększona. Istnieje możliwość montażu klamek charakteryzujących się dodatkowym słyszalnym dźwiękiem przy przekręcaniu klamki. Mechanizm blokujący w klamce uniemożliwia manipulacje przy niej od zewnętrznej strony okna poprzez przesuwanie okucia obwiedniowego. Dodatkowo ważnym elementem jest blaszka ze stali hartowanej przeciwko przewierceniu klamki.

Statyka profili

Długotrwałość i stabilność profili okiennych i drzwiowych dzięki ulepszonej statyce.