Dom jednorodzinny – DMD okna i drzwi realizacje

PVC + ALU = ciepło + charakter.

Takie zestawienie gwarantuje połączenie profili Schuco Living 82 MD z zewnętrznymi nakładkami TOP ALU. Świetna izolacja termiczna uzyskana poprzez zastosowanie siedmio-komorowych profili PVC dopełniona została nowoczesnym wykończeniem. Nakładkę aluminiową montujemy na okno od strony zewnętrznej, która oprócz walorów estetycznych jest łatwą do czyszczenia i pielęgnacji powierzchnią. Taka stolarka idealnie współgra z prostą architekturą współczesnych domów.

Rozbudowany system TOP ALU pozwalana na wykonanie okien, balkonów, drzwi podnoszono-przesuwnych oraz drzwi zewnętrznych. Nakładki aluminiowe są lakierowane proszkowo na dowolny kolor palety RAL w gładkiej lub chropowatej strukturze. Rozwiązanie to pozwala zadowolić każdego wymagającego klienta. Wykorzystanie aluminiowych nakładek na profile okienne i drzwiowe PVC to nowatorskie rozwiązanie o doskonałych parametrach technicznych, będące korzystną alternatywą dla stolarki aluminiowej.

Warto wspomnieć kilka słów o samym montażu stolarki. Został on przeprowadzony przez naszych pracowników w formie montażu warstwowego, polegającego na użyciu oprócz piany montażowej taśm paroprzepuszczalnych i paroszczelnych. Mają one za zadanie zabezpieczyć pianę przed zawilgoceniem. Efekt? Ciepło, szczelnie i bez mostków termicznych. Dzięki wykorzystaniu podnośnika szklenie największych elementów przebiegło w sposób bezpieczny i szybki.