Aktualności

Minimalistyczne i nowoczesne drzwi aluminiowe firmy DMD u szczęśliwego klienta.

drzwi aluminiowe dmd 2

Wyjątkowy projekt łączący w sobie unikalny design, najwyższą jakość i precyzyjne wykonanie.

Zastosowany tutaj panel nakładkowy w formie dwustronnej pozwolił na uzyskanie gładkiej powierzchni drzwi zarówno od strony zewnętrznej jaki i wewnętrznej. Zaletą drzwi aluminiowych jest ich odporność na odkształcania i wypaczenie.
Wyjątkowości produktowi nadaje jego rozmiar, niemal 3 metrowe skrzydło idealnie komponuję się z sąsiadującymi wysokimi przeszkleniami, a razem ze stolarką okienną tworzy spójną całość. Duże przezierne szkło umożliwiające dobre doświetlenie wnętrza jest wyjątkowo bezpieczne poprzez użycie szkła hartowanego i laminowanego P4.

 

Nowoczesny pochwyt

Pochwyt o nowoczesnym kształcie prostokąta i długości aż 280 cm idealnie współgra z kompleksowym projektem. Założeniem było wykonanie bardzo bezpiecznych i innowacyjnych drzwi.

 

 

Zamek z czytnikiem linii papilarnych i nie tylko.

Wykorzystany zamek oraz system sterujący pozwalają na ich otwieranie tradycyjnie kluczem oraz za pomocą czytnika linii papilarnych znajdującego się na skrzydle. Drzwi są również w pełni kompatybilne z systemem domu inteligentnego. Kontaktron w zamku połączony z systemem alarmowym informuję nas w każdym momencie o położeniu skrzydła: otwarte/zamknięte. Zastosowane zawiasy ukryte, są niewidoczne i sprawiają, że drzwi jeszcze bardziej zyskują na wyglądzie. Ich wytrzymałość i nośność pozwala na lekką i przyjemną obsługę.

 

Nie tylko wygląd ale i komfort cieplny

Szczelność oraz izolacyjność ślusarki aluminiowej została dopełniona poprzez ich montaż w strefie docieplenia na ciepłych i twardych profilach Purenit. Takie połączenie aluminium i szkła to idealne rozwiązanie do nowoczesnego budownictwa. Doskonale ze sobą współgra i uzupełnia się robiąc oszałamiające wrażenie już na wejściu.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i założenia! 🙂