Aktualności

Trudne czasy w branży budowlanej, ale nie w naszej firmie!

 

 

 

 

 

 

 

Pandemia, której końca jeszcze nikt oficjalnie nie ogłosił, przez ostatnie trzy lata spowodowała krótkotrwały kryzys sprzedażowy i długofalowy kryzys surowcowy w branży stolarki otworowej. Na szczęście od kilku miesięcy obserwujemy znaczące wzrosty produkcji oraz sprzedaży okien i drzwi. To optymistyczne prognozy na 2023 rok. W minionym roku dotarliśmy do 134 klientów na terenie Podlasia i nie tylko, u  których udało się kompleksowo wstawić okna, drzwi i rolety produkcji DMD, których zadowolenie jest bezcenne. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trzy lata temu pandemia, rok temu wybuch konfliktu zbrojnego w Ukrainie, a w jego następstwie galopująca inflacja na polskich i zagranicznych rynkach – to wszystko przyniosło wielkie zawirowania w gospodarce i zmusiło firmy do odnalezienia się w nowej, rynkowej rzeczywistości. Przedsiębiorcy zadawali nieustannie te same pytania: „Co dalej?”, „Jak przetrwać?”, „Ile czasu potrwa patowa sytuacja?”.

Branża okien i drzwi w Polsce świetnie sobie poradziła w tym trudnym czasie i osiągnęła doskonałe wyniki sprzedażowe, a dowodem na to niech będą nasze ubiegłoroczne kontrakty, których było naprawdę sporo.

 

 

Jak podaje Raport rynku okien i drzwi, przeprowadzony przez ASM Research Solution Strategy, Polska pozostaje liderem w eksporcie okien i drzwi wśród krajów europejskich oraz wiceliderem w eksporcie światowym. Ubiegłoroczne dane naszej marki tylko to potwierdzają i przedstawiają się następująco:

 

* ponad 1400 szt. drzwi PVC wysłanych do zagranicznych klientów,

* ponad 1750 szt. okien PVC wysłanych do zagranicznych klientów,

* ponad 250 szt. drzwi alu wysłanych do zagranicznych klientów,

* ponad 2000 szt. rolet podtynkowych oraz nadstawnych wysłanych do zagranicznych klientów.

 

Trudno przewidzieć, jak będzie wyglądać rok 2023 w naszej branży, a wszystko zależy od koniunktury gospodarczej, cen surowców i popytu na krajowych i zagranicznych rynkach. Teraz szczególnie ważne jest, aby być elastycznym i dostosować się do zmieniających się warunków rynkowych. My nieustannie stawiamy na produkcję wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej z PVC i aluminium. Naszym celem jest produkcja wyróżniających się na rynku okien i drzwi, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Wybór  dostawców nie jest przypadkowy. To producenci najlepszych gatunkowo systemów profili a współpraca z nimi to jeden z najważniejszych czynników gwarancji naszego sukcesu.