Aktualności

Wirtualna rzeczywistość

Kilka dni temu nasza firma miała przyjemność gościć u siebie przedstawiciela firmy Schuoco, specjalizującej się w nowoczesnej stolarce. Nasz gość przeprowadził prezentację w okularach 3D, które pozwalają na przestrzenne widzenie obrazów. W wirtualnym świecie mieliśmy okazję zapoznać się z rozwiązaniami systemów aluminiowych marki Schuco: panoramami, HS, oknami w różnych środowiskach, a także umożliwiono nam złożenie fasady aluminiowej.

 

Dzięki nowoczesnej technologi mogliśmy złożyć kawałek fasady – na ogromnej, przestrzennej, wirtualnej hali produkcyjnej. Nie mniejszym zachwytem okazało się dla naszych pracowników obejrzenie ślusarki ALU w dużym biurowcu – z ogromnymi przeszkleniami w centrum znanego miasta, a także obejrzenie przeszkleń w dużym domu jednorodzinnym z widokiem na piękny, kwitnący ogród.

 

Mogliśmy zdecydować, który z systemów i w jakiej scenerii chcemy obejrzeć z bliska. Do wyboru mieliśmy fasady, systemy przesuwane i podnoszono-przesuwane: Panorama i HS oraz standardowe okna rozwierno-uchylne, z którymi można zapoznać się na naszej stronie internetowej i stronie www.schueco.com. Przeprowadzona w naszym salonie prezentacja sprawiła, że zwykła codzienność w pracy zmieniła się w ciekawą i zabawną lekcję. Wirtualna rzeczywistość do której mogliśmy się zbliżyć wywarła na całym naszym zespole ogromne wrażenie.

 

 

Serdecznie dziękujemy firmię Schuco za możliwość wykorzystania okularów 3D.