Opis

Bramy garażowe segmentowe ze względu na swoje szczególne przeznaczenie są funkcjonalne, solidne, bezpieczne i cechują się dobrą izolacją cieplną. Mają uniwersalny wygląd pasujący do każdego rodzaju elewacji domów. W zależności od potrzeb mogą być otwierane ręcznie lub z zastosowaniem napędu elektrycznego. Mechanizm działania daje możliwość uzyskania maksymalnej przestrzeni dla parkującego auta. Skrzydło bramy porusza się wzdłuż prowadnic pionowych i poziomych podsufitowych. Bramy segmentowe można dopasować do rożnych typów garaży i szerokości wjazdu, także do garaży podwójnych.

Rolowane bramy garażowe to rozwiązanie wszechstronne – bramę zamontować można zarówno w budowanych obiektach jak i w już istniejących. Ważną zaletą bram rolowanych jest oszczędność miejsca. Pracująca w płaszczyźnie pionowej brama jest szczególnie dobrym rozwiązaniem tam, gdzie podjazd do garażu jest krótki lub prowadzi wprost na ulicę. Mechanizm działania zbliżony jest do zastosowanego w roletach zewnętrznych. Profile, z których zbudowany jest pancerz, charakteryzują się dobrą izolacyjnością cieplną i akustyczną.

Modele

Panel gładki

Tłoczenie poziome szerokie

Tłoczenie poziome wąskie

Wygląd od wewnątrz

Dodatki

Silniki z napędem paskowym gwarantują płynną i cichą pracę bramy. Charakteryzują się trwałością i niezawodnością. Sterowane są pilotami 2 lub 4 kanałowymi z zasięgiem pracy do 200 m. Posiadają wysoki poziom bezpieczeństwa, poprzez zastosowanie kodu niemożliwego do skopiowania.

Napęd

Pilot 2 kanałowy

Pilot 4 kanałowy