Opis

Systemy przesuwne dają możliwość zastosowania dużego przeszklenia wpływającego na aranżację wnętrza poprawiając jego estetykę i oświetlenie. Do montażu systemu zachęca możliwy do uzyskania efektowny widok na ogród, wygodne wyjście na taras, balkon, przejście do ogrodu zimowego lub przeszklonych przybudówek. Stosując w domu duże przeszklenia od strony nasłonecznionej pomieszczenie będzie zimą dodatkowo ogrzewane.

Drzwi przesuwne HS PVC

 

 

Drzwi przesuwne HS PVC

Harmonijka ALU

Drzwi przesuwne HS ALU

Modele

Drzwi HS, Przesuwne

HS to nowoczesne drzwi podnoszono-przesuwne do zabudowy dużych powierzchni. Dzięki takim rozwiązaniom otrzymujemy efekt szklanej ściany, uzyskujemy szerokie wyjście na taras i widok na ogród. Optymalna izolacja cieplna i akustyczna, trwałość i stabilność zastosowanego profilu oraz bezgłośna praca podczas przesuwania skrzydła drzwiowego daje gwarancję komfortu podczas użytkowania. Systemy drzwi podnoszono-przesuwnych można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb poprzez możliwość wyboru pośród wielu wariantów otwierania.

Drzwi harmonijkowe, Przesuwne

Systemy drzwi składano-przesuwnych charakteryzują się różnorodnością typów, bezszelestną pracą, szczelnością i przejrzystością. Dają nieograniczone możliwości realizacji  przesyconych światłem projektów architektonicznych. Skrzydła w ilości od dwóch do sześciu, mogą zsuwać się symetrycznie na obie strony bądź w całości na jedną stronę. Specjalne rolki gwarantują płynną i łatwą obsługę. Dzięki swoim właściwościom drzwi harmonijkowe uzyskują lekki, nowoczesny i przestronny wygląd.

Drzwi PSK, Przesuwne

System okuć uchylno-przesuwnych pozwala na wykonanie okien i drzwi balkonowych. System charakteryzuje się tym, że skrzydło czynne można lekko uchylić i przesunąć, co pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni pomieszczenia  w porównaniu z tradycyjnym sposobem otwierania skrzydła. Jest to rozwiązanie odpowiednie dla klientów, którzy chcą uzyskać efekt optycznego powiększenia pomieszczenia i lepszego naświetlenia ale nie potrzebują dużego światła przejścia.

Szyby

Zastosowanie nowoczesnych i wytrzymałych szyb zespolonych wyprodukowanych z najwyższej jakości komponentów korzystnie wpływa na współczynnik przenikania ciepła całego okna i w konsekwencji na bilans energetyczny całego domu. Odpowiedni dobór szyb spośród wielu dostępnych rodzajów, poprawia komfort użytkowania i bezpieczeństwo. Szyby zespolone mogą obejmować dowolne konfiguracje szyb zyskując właściwości zapewniające bezpieczeństwo i ochronę przed atakiem, izolacyjność cieplną, ochronę przed słońcem, ochronę przed hałasem i walory dekoracyjne.

Szynszyla jasna

Mastercarre

Bezbarwny MAT

Brązowy MAT

Grafitowy MAT

Kolory

Profile aluminiowe i z PVC mogą być malowane farbami proszkowymi. Dostępność bogatej  kolorystki stwarza możliwości uzyskania eleganckiego i harmonijnego wyglądu budynku w zależności od pomysłowości projektantów. Farby proszkowe charakteryzują się dobrymi parametrami mechanicznymi, odpornością na działanie środków chemicznych, światła, zmiennych warunków atmosferycznych przy zachowaniu stopnia połysku i stabilności koloru.

Profile stosowane do produkcji okien PVC są okleinowane wysokiej jakości foliami dekoracyjnymi odpornymi na warunki atmosferyczne, zmiany temperatur oraz posiadającymi wysoką trwałość. Foliowanie profili możliwe jest w dwóch wariantach. Wybór koloru jednostronnego lub  obustronnego daje duże możliwości projektowe i dekoracyjne w zależności od fasady domu i aranżacji wnętrz. Przedstawione kolory oklein pochodzą ze wzorników producenta profili PVC.

_32 Golden Oak

_16 Anthrazitgrau

_24 Sapeli

_52 Nussbaum

_ 21 Grau

_AO Antique oak

_38 Bergkiefer

_RC Rustic cherry

Winchester

_CB Cherry blossom

_SC Siena PR

_42 Macore

_79 Mahagoni

_37 Eiche rustical

_78 Mooreiche

_27 Schokobraun

_80 Schwarzbraun

_67 Cremeweiss

_GE Betongrau

_GD Quarzgrau

_92 Basaltgrau

_88 Stahlblau

_44 Weinrot

_58 Dunkelgrun

_39 Oregon 4

_10 Irish oak

_76 Streifen-Douglasie

_74 Bergeiche

_71 Eiche dunkel ST

_15 Eiche dunkel

_90 Black cherry

_31 Braunmaron

_65 Weiss

_93 Achatgrau

Silber platin

_GA Achatgrau glatt

_50 Singnalgrau glatt

_SG Schiefergrau glatt

_AG Anthrazitgrau glatt

_85 Brillantblau

_87 Kobaltblau

_46 Dunkelrot

_53 Moosgrun

Co nas wyróżnia

Doświadczenie

Przez wiele lat naszej działalności stawialiśmy na rozwój, podejście do klientów i usługi dodatkowe. Rozwój to dla nas innowacyjność i poszukiwanie coraz lepszych rozwiązań dla stolarki budowlanej, produkowanie nowowczesnych okien i drzwi z aluminium i PVC.

Energooszczędność

W ofercie posiadamy systemy okienne i drzwiowe o różnych szerokościach zabudowy. Klienci mogą więc wybrać optymalne dla siebie rozwiązanie. Energooszczędne systemy okienne z możliwością zastosowania szerokiego spectrum pakietów szybowych pozwalają uzyskać niski współczynnik przenikania ciepła.

Statyka profili

Długotrwałość i stabilność profili okiennych i drzwiowych dzięki ulepszonej statyce.

Indywidualne podejście

Produkujemy okna na wymiar. Dokładnych pomiarów dokonują nasi pracownicy. Klienci mają do dyspozycji duży wybór kolorów profili okiennych i drzwiowych. Rodzaje zastosowanych szyb zależą od upodobań i potrzeb klientów.

Prestiż

Naszymi dostawcami są światowi liderzy na rynku stolarki okiennej znani z najlepszych rozwiązań technicznych, które odpowiadają potrzebom naszych klientów.