Opis

Moskitiery stanowią doskonałe zabezpieczenie pomieszczeń przed insektami, owadami oraz zanieczyszczeniami pochodzącymi z otoczenia. Jednocześnie zachowany jest dostęp światła dziennego i swobodna cyrkulacja powietrza. Siatka moskitier wykonana jest z wysokiej jakości włókna szklanego w kolorze czarnym lub szarym. Wysokiej klasy materiały użyte do produkcji moskitier zapewniają jej odporność na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

 

Modele

Moskitiera przesuwna

Moskitiera ramkowa przesuwna ma zastosowanie w dużych, przeszklonych wnękach balkonów, tarasów oraz ogrodów zimowych. Moskitiera montowana jest bezpośrednio do ramy drzwiowej. Skrzydło moskitiery przesuwa się po górnej i dolnej szynie jezdnej.

 

 

Moskitiera ramkowa otwierana

Moskitiera ramkowa otwierana montowana jest bezpośrednio do ramy drzwiowej za pomocą zawiasów z samodomykaczem. Możliwość zamontowania dodatkowych wzmocnień pozwala na wykonanie moskitiery o większych gabarytach. Ten rodzaj moskitiery jest stosowany do drzwi balkonowych.

Moskitiera ramkowa stała

Moskitiera ramkowa stała montowana jest po zewnętrznej stronie ramy okiennej. Dzięki obrotowym zaczepom, zamocowanie i zdemontowanie moskitiery zajmuje niewiele czasu i jest wyjątkowo proste.